Nedělní semináře

Nedělní plnohodnoté semináře trvají tři hodiny. Pro veřejnost jsou zavřeny a je nutné se hlásit dopředu (na místě se budou doplňovat jen volná místa).

 

Něco málo o lektorech se můžete dočíst ZDE.

 

Ceny seminářů:

Sobota:

Cena jednoho semináře: 160 Kč

Balíček 3 semináře + vstupné: 490 Kč

Balíček 5 seminářů + vstupné: 790 Kč

Celodenní sobotní vstupenka: 990 Kč

Vlastní hodina s lektorem pro 1-2 lidi: 600 Kč/hod

Vlastní hodina s lektorem pro 3-4 lidi: 900 Kč/hod

 

Neděle

Cena za jeden nedělní seminář: 450 Kč

Celodenní nedělní vstupenka: 1100 Kč (ušetříte 250 Kč)

 

Celovíkendová vstupenka: 1890 Kč (oproti dvoum celodenním vstupenkám ušetříte 200 Kč - při absolvování všech seminářů, vychází jedna hodina na 90 Kč)

 

 

Bartitsu, sebeobrana Sherlocka Holmese

(Robert Waschka - Dům rytířských ctností)

Viktoriánský Londýn je město násilí. Slavný detektiv mu čelí pomocí Bartitsu (baritsu v knize), stylu vyvinutému jako vědecká sebeobrana, založená na dodnes platných principech a zcela funkční. Budeme bojovat vycházkovou holí, povedeme údery, kopy a přejdeme ke chvatům zápasu, nejen japonského jiujitsu. Ve workshopu se uděláme průřez celým Bartitsu tak, abyste získali dostatečný vhled do celého systému. Nenaučíte se nic, ale vyzkoušíte si jednoduché základní techniky i pár nepovinných špinavých triků pro pokročilé. Pro fandy Assassin´s Creed Syndicate navíc jako bonus desítky technik použitých ve hře!

 

Tesák a štítek

(Martin Tureček - Adorea)

 

Základy scénické praxe

(Petr Vytopil)
Ukážeme si práci se signály a výrazem, vysvětlíme si rozdíly v jednotlivých žánrech a práci s rytmikou. Dále se budeme věnovat zahájením jednotlivých chodů zbraní (assalt), závěrů assalt a vyhrávání pauz mezi assalty. Zájemci si mohou přinést libovolné zbraně, protože tyto základy jsou aplikovatelné na jakékoliv zbraně. Ideální bude, pokud dvojice přinesou hotovou choreografii, na které si ukážeme možné způsoby zpracování. Pokud vše zvládneme, ukážeme si jak inscenovat původní dobové „nebezpečné“ techniky. Pro správné pochopení bude výhodné, pokud si přinesete chrániče a masky, nejsou ale podmínkou.‎