Základní informace

 

RepliCon.cz je veletrh, kde si kromě nákupu vybavení či vánočních dárků, můžete poslechnout řadu zajímavých tematických přednášek. A především – můžete se seznámit s průběhem výuky jednotlivých učitelů šermu či bojového umění jako takového a následně se s nimi osobně dohodnout na spolupráci.

 

Nabízíme možnost propagace vlastní akce formou výlepu na nástěnce. Dejte o sobě vědět!

 

A dále pro ty, kterým se doma válí nepotřebné věci, ale nemají jich tolik, aby zaplnili celý stůl, nabízíme i možnost vystavit své zboží na stoly pro tento účel připravené, kde Vám naše obsluha, po vyplnění informačního lístku, zboží ohlídá.

 

Kdy: 3.11.2018

 

Sobota

Burza           9.00 – 14.00 hodin (někteří prodejci budou zůstávat déle)
Přednášky    od 10.00 hodin
Semináře     od 9.00 hodin

 

Neděle

Rozšířené semináře     9.00 - 18.00

(prodeje ani přednášky se v neděli nekonají)

Řemeslné workshopy - ještě upřesníme

 

Místo:

Praha 4 – Háje; budova Modré školy
adresa: Kupeckého 576, Praha 4

 

Doprava:

Konečná stanice metra C – Háje, odsud 100 m – cesta je vyznačena na mapce červenou šipkou, dále bude vyznačena přímo na místě

Pro auta:

Mapa

 

Základní vstupné: 130 Kč

Letos bude opět možné zakoupit vstupenky v předprodeji, a to přímo na našich stránkách. Výhodou předprodeje bude zlevněné vstupné o 30 Kč, v případě objednání přes internet i možnost zakoupit dopředu triko RepliCon. Ke vstupnému v ředprodeji jako další bonus placka "RepliCon 2018" zdarma!

Předprodej bude zahájen 1.9.2018.

V případě přihlašování na seminář či semináře, bude nově možnost zaškrtnout kolonku Vstupenka - pokud nebudete mít celodenní vstupenku na semináře či balíček, budete si moci zakoupit rovnou vstupenku také přes internet a nebudete se muset zdržovat na pokladně placením.

Vstupné zahrnuje vstup na šermířskou burzu, veškeré přednášky, možnost zhlédnutí jednotlivých seminářů bez aktivní účasti, propagace vlastní akce skrze nástěnku a další doprovodný program.

Prvních 100 návštěvníků ke vstupence obdrží i placku "RepliCon 2018"!

 

Aktivní účast na seminářích je hrazena samostatně. Cena jednoho semináře je stanovena na 160 Kč. Dále nabízíme možnost zakoupit si vstupenku All inclusive, ve které máte vstup na všechny semináře (je však potřeba předem závazně nahlásit, na které chcete) a zároveň i vstup na celou akci. Cena této vstupenky je stanovena na 990 Kč. Pro ty, kteří si vyhlédli méně seminářů nabízíme dva balíčky. První balíček nabízí vstup na tři libovolné semináře, které je opět nutné dopředu nahlásit, a vstupné na akci. Druhý balíček nabízí vstup na pět vybraných seminářů a vstupné.

Nedělní semináře jsou naceněny individuálně, je však možné zakoupit celodenní nedělní vstupenku či dokonce celovíkendovou vstupenku.

Přihlášky budou spuštěny v 1.9.2018.

 

 

 

Ubytování

Ubytování je možné na kolejích na Jižním Městě. Ubytování nezprostředkováváme, níže uvádíme odkazy.

http://hotel.vse.cz/cenik/

http://www.ubytovaniprovsechny.cz/cenik/cenik-hotel--individualni-turistika/

 

 

Upozornění a pravidla

Prosíme, dodržujte níže uvedená pravidla v zájmu bezpečnosti a spokojenosti všech zúčastněných.
Pokud máte nějaký problém, nebojte se obrátit se na pořadatele – ti budou označeni visačkami a najdete je na vyznačených místech (u bufetu, u vstupu na semináře, v přednáškové místnosti, u vstupu do budovy). Obraťte se na ně, prosím, i v případě, že zjistíte, že daná pravidla porušuje někdo jiný.
Prosíme, seznamte se s pravidly akce včas. S nákupem vstupenky se zavazujete dodržovat tato pravidla. Za jejich porušení vás můžeme vyloučit z akce bez nároku na vrácení peněz. Zároveň upozorňujeme, že pořadatel nenese zodpovědnost za škody na majetku a zdraví účastníků a to zejména v případě, že jsou způsobeny nedodržováním těchto pravidel a pravidel bezpečnosti. Neznalost neomlouvá!

 

Děkujeme, že budete dodržovat daná pravidla.