Vstupné na akci, semináře a účastnické materiály

Základní vstupné: 130 Kč

Letos bude opět možné zakoupit vstupenky v předprodeji, a to přímo na našich stránkách. Výhodou předprodeje bude zlevněné vstupné o 30 Kč, v případě objednání přes internet i možnost zakoupit dopředu triko RepliCon. Ke vstupnému v předprodeji jako další bonus placka "RepliCon 2017" zdarma!

Předprodej bude zahájen 1.9.2017.

V případě přihlašování na seminář či semináře, bude nově možnost zaškrtnout kolonku Vstupenka - pokud nebudete mít celodenní vstupenku na semináře či balíček, budete si moci zakoupit rovnou vstupenku také přes internet a nebudete se muset zdržovat na pokladně placením.

Vstupné zahrnuje vstup na šermířskou burzu, veškeré přednášky, možnost zhlédnutí jednotlivých seminářů bez aktivní účasti, propagace vlastní akce skrze nástěnku a další doprovodný program.

Prvních 100 návštěvníků ke vstupence obdrží i placku "RepliCon 2017"!

 

Aktivní účast na seminářích je hrazena samostatně. Cena jednoho semináře je stanovena na 160 Kč. Dále nabízíme možnost zakoupit si vstupenku All inclusive, ve které máte vstup na všechny semináře (je však potřeba předem závazně nahlásit, na které chcete) a zároveň i vstup na celou akci. Cena této vstupenky je stanovena na 990 Kč. Pro ty, kteří si vyhlédli méně seminářů nabízíme dva balíčky. První balíček nabízí vstup na tři libovolné semináře, které je opět nutné dopředu nahlásit, a vstupné na akci. Druhý balíček nabízí vstup na pět vybraných seminářů a vstupné.

Nedělní semináře jsou naceněny individuálně, je však možné zakoupit celodenní nedělní vstupenku či dokonce celovíkendovou vstupenku.

Přihlášky budou spuštěny v 1.9.2017.

 

 

Účastnické materiály

Placka "RepliCon" 2017

V rámci předprodejních vstupenek a pro prvních 100 návštěvníků ZDARMA! Dále ji bude možno zakoupit za symbolických 15 Kč.

 

Bílá trička s výšivkou RepliCon

pánské (výšivka na zádech "RepliCon" a na levém rukávu písmeno "C"): 290 Kč (pro účastníky seminářů 240 Kč)

dámská trička jsou bohužel již vyprodaná

Trička se budou prodávat u burzovního stánku přímo na proti vchodu.

triko_damske triko_panske1 triko_panske2