Semináře

V rámci veletrhu nabízíme možnost zúčastnit se seminářů. Jejich seznam spolu s jejich lektory najdete níže. Je to jedinečná příležitost vyzkoušet si, který lektor Vám vyhovuje a zároveň si během dne vyzkoušet různé semináře s různými zbraněmi. Pro skupiny historického šermu je to zároveň možnost si vybrat lektora, který jim bude vyhovovat a i se s ním osobně dohodnout na spolupráci, seminářích apod.

 

 Registrace spuštěny - ZDE naleznete registrační formulář

 

Ceny seminářů:

Sobota:

Cena jednoho semináře: 180 Kč

Balíček 3 semináře + vstupné: 560 Kč

Balíček 5 seminářů + vstupné: 890 Kč

Celodenní sobotní vstupenka: 1190 Kč

Vlastní hodina s lektorem pro 1-2 lidi: 600 Kč/hod

Vlastní hodina s lektorem pro 3-4 lidi: 900 Kč/hod

 

Neděle

Cena za jeden nedělní seminář:

Bologna - jednoruční meč: 390 Kč

Od šermu k létání: 490 Kč

Padám, padáš, padáme: 350 Kč

Herecký seminář: 390 Kč (více ZDE) (lze zakoupit v rámci celovíkendové či celodenní nedělní vstupenky, ale překrývá se se seminářem Bologna - jednoruční meč)

 

Celodenní nedělní vstupenka: 1100 Kč

 

Celovíkendová vstupenka: 2100 Kč

 

 

 

 

I letos máme dva druhy seminářů - první, sobotní, které trvají cca 50 minut a nedělní, které trvají 3 hodiny.

Časový harmonogram naleznete v sekci Program.

S sebou si vezměte věci na cvičení (tepláky, tričko, sálovou obuv), případně zbraň a masku (na místě budou nějaké k zapůjčení, ale doporučujeme si vzít vlastní).

V případě, že budete nuceni účast zrušit, do 20.10. 2019 bude vráceno 100% z částky, v případě odhlášení později, bude vráceno 50% z částky.

Seminářů je možno se účastnit pouze na vlastní nebezpečí, což bude třeba potvrdit podpisem na podpisovém archu.

Upozorňujeme, že semináře se týkají pouze osob starších 18-ti let!!!

 

Nově nabízíme možnost zaplatit si individuální lekci od jednoho z lektorů. V případě, že byste chtěli, aby vás pod vedením lektora bylo více, lze se domluvit i tak. Maximálně však 4 lidé.

Seznam lektorů, kteří budou individuální lekce poskytovat, najdete níže. Seznam prozatím není kompletní a ceny za jedu hodinu ještě nejsou uvedeny.

 

 

Sobotní semináře

Jeden seminář trvá cca 50 minut a počet přihlášených je omezen, proto neváhejte a posílejte své přihlášky co nejdříve. Na místě se budou už jen doplňovat případná volná místa, pokud nějaká zůstanou. Platba je možná pouze předem na účet, tím se přihláška stává závaznou.
V případě, že budete nuceni účast zrušit, do 20.10. 2019 bude vráceno 100 % z částky, v případě odhlášení později, bude vráceno 50% z částky.

Přihlásit se lze po spuštění přes formulář níže.

Aktivní účast na seminářích je hrazena samostatně. Cena jednoho semináře je stanovena na 160 Kč. Dále nabízíme možnost zakoupit si vstupenku All inclusive, ve které máte vstup na všechny semináře (je však potřeba předem závazně nahlásit, na které chcete) a zároveň i vstup na celou akci. Cena této vstupenky je stanovena na 990 Kč. Pro ty, kteří si vyhlédli méně seminářů nabízíme dva balíčky. První balíček nabízí vstup na tři libovolné semináře, které je opět nutné dopředu nahlásit, a vstupné na akci. Druhý balíček nabízí vstup na pět vybraných seminářů a vstupné.

Nedělní semináře jsou naceněny individuálně, je však možné zakoupit celodenní nedělní vstupenku či dokonce celovíkendovou vstupenku.

 

 Seznam semiářů na sobotu naleznete ZDE.

 

 

Individuální lekce - sobota

Možnost zaplacení si lektora na hodinu je i pro více osob, maximálně ovšem 4. Cena je rozdělena na dvě skupiny - pro 1-2 osoby a pro 3-4 osoby. V obou případech je cena konečná a zahranuje lektora i pronájem telocvičny na jednu hodinu. (Cena je opravdu za hodinu a NE za osobu, dva lidé tedy dohromady za jednoho lektora zaplatí 600 Kč, každý tedy 300 Kč)

Téma hodiny je na Vás, je ovšem potřeba se přihlásit dopředu a na tématu se dopředu domluvit.

Tato nabídka se týká pouze soboty 2.11.2019.

Pokud máte k individuálním lekcím dotazy, napiše nám na mail: info@replicon.cz

 

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O INDIVIDUÁLNÍCH SEMINÁŘÍCH VČETNĚ INFORMACÍ O LEKTORECH NAJDETE ZDE.

 

Vlastní hodina s lektorem pro 1-2 lidi: 600 Kč/hod

Vlastní hodina s lektorem pro 3-4 lidi: 900 Kč/hod

 

Lektoři, mezi kterými můžete vybírat (informace o autorech včetně času, kdy budou poskytovat individuální semináře, najdete ZDE):

 

 

 

Nedělní semináře

Nedělní plnohodnoté semináře trvají tři hodiny. Pro veřejnost jsou zavřeny a je nutné se hlásit dopředu (na místě se budou doplňovat jen volná místa).